אודות

שמי פיני, נשוי ללאה ואבא לשלוש בנות מקסימות, רותם, סיון ושחר

אנחנו גרים ברחובות.

אני די ג'יי כ -20 שנים והכל התחיל מאהבה למוסיקה ואהבה לשמח אנשים.

גדלתי בבית כבן זקונים עם אחים גדולים שהיו שומעים המון מוסיקה בבית, לכן ספגתי מגוון רחב של סגנונות מוסיקליים החל מזוהר ארגוב ועד אלוויס פריסלי ממוסיקה מזרחית ועד רוק, מאריק איינשטיין ועד חוליו איגליסאס.

כאחד שגדל עם אחים גדולים שכל אחד שומע מוסיקה בסגנון אחר ומתקופות שונות העניק לי חשיפה לסגנונות וצלילים רבים ומגוונים.

ככה המוסיקה מלווה אותי מילדות ועד היום.

אני מטבעי אדם שאוהב לחלוק רגעי אושר וצחוק עם חברים ומשפחה וכשהייתי שומע שיר טוב עם קצב טוב ישר רציתי לחלוק ובתקופה ללא אינטרנט הדרך הייתה להזמין חברים הביתה ולשמוע מוסיקה ביחד.

תמיד אהבתי גם לבלות ולרקוד, הייתי מבלה במועדנים ובסצנות הלילה הנחשבות ביותר, במיוחד בליינים של המוסיקה האלקטרונית(האוס, טראס לכל סוגיו וכו).

הייתי פשוט מעריץ את העשייה של הדי ג'יים והיוצרים והחלטתי ללמוד את כל עולם היצירה, קניתי את כל הציוד הנדרש, התחברתי לדי ג'יים יוצרים השקעתי שעות על גבי שעות  והתחלתי ליצור מוסיקה משלי.

גיליתי עם השנים שהחתונות הם המסיבות הכי טובות והכי שמחות וזה התאים לאופי המוסיקלי שלי, גיוון ומנעד רחב יותר  והשמחה האמיתית של זוג שמתחתן ושל המשפחה והחברים שלהם ואין דבר שמעניק לי אושר יותר מלשמח.

מכאן סללתי את דרכי כדי ג'יי של חתונות.

כיום אני מנתב את כל הידע של היצירה וההפקה לחתונות הן בשירי החופה, הפקה של רמקיסים, חיבורים ומיקסים מיוחדים אל רחבת הריקודים.

אני מנגן היום בחתונות בכל הארץ ואני מתרגש מחדש לפני כל חתונה, אני מבין עמוק בליבי שמבחינת הזוג שאני מנגן לו זה אירוע יחיד ומיוחד אירוע שחיכו לו חיים שלמים שחלמו עליו אירוע שהשקיעו בו את מיטב כספם וזמנם והחיבור הזה מביא אותי להתרגשות חיובית לתת את כל כולי.

גם אחרי אלפי אירועים מבחינתי כל חתונה זה לידה מחדש.

אז המון מזל טוב ואני מחכה להפגש אתכם.